MLP Group wynajął firmie ORIFLAME dodatkową powierzchnię w parku MLP Pruszków I

02.2012

MLP Group wynajął kolejny 1 000 m2 powierzchni firmie Oriflame Poland sp. z o.o. w swoim parku MLP Pruszków I. Obecnie Oriflame zajmuje prawie 4000 m2 powierzchni, która została dostosowana przez MLP Group do potrzeb konfekcjonowania oraz magazynowania produktów Spółki. W ramach wynajętej powierzchni znajdują się również pomieszczenia biurowo-socjalne.

Oriflame Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Firma została założona w 1967 roku w Szwecji przez Roberta i Jonasa af Jochnick. Obecnie działa w ponad 60 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów. Firma Oriflame notowana jest od 2004 roku na giełdzie Nasdaq OMX Nordic Exchange i posiada fabryki w Szwecji, Indiach, Rosji, Chinach i Polsce.

„Firma Oriflame jest w naszym parku MLP Pruszków I od 2010 roku i miło nam, że zdecydowała się na powiększenie swojej powierzchni o ponad 1/3. Cieszymy się, że w ten sposób spółka doceniła naszą współpracę oraz położenie parku i wysokiej jakości obsługę, którą zapewniamy naszym klientom” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

powrót

Klienci

więcej