MLP Group rozbudowuje zespół!

08.2012

Damian Niedzielski dołączył do spółki jako Business Development Manager. Do jego obowiązków będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje kontraktów oraz poszukiwanie terenów pod nowe inwestycje.

Damian ma ponad czteroletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio był zatrudniony w firmie Axi Immo Group na stanowisku Associate Director Industrial & Logistic. Do jego obowiązków należało m.in. pozyskiwanie nowych klientów i nieruchomości pod wynajem, prowadzenie transakcji najmu, budowy obiektów BTS, renegocjacji umów najmu oraz analiza rynku. W latach 2008-2010 był zatrudniony jako Negocjator w firmie Savills, a do jego obowiązków należała m.in. komercjalizacja nieruchomości komercyjnych, współpraca przy pozyskiwaniu działek z przeznaczeniem pod budowę nieruchomości magazynowych typu BTS, pozyskiwanie projektów deweloperskich do wyłącznej komercjalizacji oraz przygotowanie raportów rynkowych.

Damian Niedzielski uzyskał tytuł magistra w Wyższej Szkole Cła i Logistyki w Warszawie na kierunku Stosunki Międzynarodowe, specjalizacja: Międzynarodowa Współpraca Celna, natomiast tytuł inżyniera w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu na wydziale Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Logistyka.

powrót

Klienci

więcej