MarcPol w MLP Pruszków II

01.2012

MLP Group podpisał umowę z firmą MarcPol S.A. na wynajem ponad 5 022 m2 powierzchni w parku produkcyjno-magazynowym MLP Pruszków II. Będzie to powierzchnia magazynowa z niewielką częścią biurowo-socjalną, umożliwiająca zapewnienie sprawnej logistyki produktów w związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów MarcPol i planowanymi w najbliższym czasie otwarciami 17 nowych placówek. Nowy magazyn będzie obsługiwał również istniejące placówki handlowe MarcPol. Umowa została podpisana na okres 10 lat. Powierzchnia wynajęta przez MarcPol S.A. zostanie przekazana do użytku w II kwartale 2012 roku.

Jest to już druga umowa na wynajem powierzchni podpisana przez MLP Group z firmą MarcPol w ciągu ostatniego roku. Łącznie MarcPol wynajmuje w Parkach MLP Pruszków I oraz MLP Pruszków II 7000 m2.

MarcPol S.A. prowadzi działalność od 1988 roku i jest obecnie największą w Polsce siecią handlową z całkowicie polskim kapitałem W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4000 m2, supermarkety, jak i mniejsze sklepy, w których stali klienci robią codzienne zakupy. Logo MarcPol i motyw przewodni wyrażony hasłem „Popieraj swoje” towarzyszą firmie od samego początku jej istnienia.

„MarcPol S.A. jest kolejną firmą z sektora spożywczego, z którą podpisujemy w ostatnim czasie umowę. Cieszę się, że firmy z tej branży, bardzo wymagającej pod kątem logistyki i magazynowania, decydują się na wynajem powierzchni w naszych parkach. Jednocześnie, jest to już druga umowa, którą podpisujemy z firmą MarcPol w przeciągu kilku miesięcy, co jest dla nas potwierdzeniem atrakcyjności naszych parków magazynowo-produkcyjnych i naszej oferty dla tego sektora” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.

„O wyborze MLP Pruszków II oraz MLP Group S.A. jako partnera w dalszej działalności i rozwoju MarcPol zdecydowały lokalizacja parku bezpośrednio przy budowanej autostradzie, oraz profesjonalizm i elastyczność dewelopera w zrozumieniu naszych potrzeb. Nie bez znaczenia jest fakt, iż MarcPol będzie miał do dyspozycji nowy, „szyty na miarę” obiekt, odpowiadający aktualnym wymaganiom magazynowania i logistyki produktów FMCG” – powiedziała Iwona Zarucka, Wiceprezes Zarządu MarcPol S.A.

powrót

Klienci

więcej