MAAN w MLP Pruszków I

07.2013

Producent i eksporter okapów kuchennych MAAN Sp. z o.o. wynajął 3180 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. W Pruszkowie zostanie uruchomiona innowacyjna linia produkcji okapów wyposażona w nowoczesną lakiernię proszkową. W transkacji pośredniczyła agencja nieruchomości Jartom.

Firma Maan posiada blisko 30-letnie doświadczenie w produkcji okapów kuchennych. Obecnie jest dużą fabryką z nowoczesnym parkiem maszynowym zatrudniającą 200 osób. Okapy firmy Maan cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Firma specjalizuje się w produkcji okapów na zlecenie znanych marek.

Bardzo się cieszymy, że Maan dołączył do grona naszych klientów w MLP Pruszków I. Firma dynamicznie się rozwija i chce rozszerzyć swoją działalność. Jestem pewna, że dzięki podpisanej umowie oraz dogodnej lokalizacji naszego parku logistycznego Maan osiągnie sukces. Dodatkowo nasze doświadczenie będzie wsparciem w dalszej realizacji planów rozwoju.– stwierdziła Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.

powrót

Klienci

więcej