LDP Logistics Distribution Partners Sp. z o.o. w parku MLP Pruszków II

07.2012

Park MLP Pruszków II znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zagospodarowanego już parku MLP Pruszków I oraz nowo wybudowanego odcinka D autostrady A2. Park ten położony jest na działce o powierzchni ponad 67 ha, na której docelowo spółka ma możliwość wybudowania 302 000 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Obecnie park MLP Pruszków II jest w fazie dynamicznego rozwoju i rozbudowy.

Firma LDP powstała w 2006 roku i jest wiodącym integratorem logistycznych uwzględniającym pełen zakres usług związanych z transportem krajowym i międzynarodowym, magazynowaniem, co-packingiem oraz dystrybucją (więcej informacji na www.ldp.com.pl).

LDP jest kolejnym klientem, który docenił zalety naszego parku MLP Pruszków II, czyli jego doskonałe położenie blisko autostrady i ośrodków miejskich oraz dogodne warunki prowadzenia działalności. MLP Pruszków II jest obecnie w fazie dynamicznej rozbudowy. W ciągu ostatniego roku wybudowaliśmy na terenie tego parku około 25 000 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej, która w większości została już wynajęta. Obecnie przymierzamy się do rozpoczęcia budowy kolejnych 60 000 m2. Prowadzimy również bardzo zaawansowane rozmowy na temat wynajmu tej powierzchni – powiedziała Dorota Jagodzińska, Członek Zarządu MLP Group S.A.

powrót

Klienci

więcej