Korporacja KGL w MLP Tychy

04.2012

MLP Group, wiodący deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce, wynajął 1 870 m2 powierzchni firmie Korporacja KGL S.A. w swoim parku MLP Tychy. Powierzchnia będzie wykorzystywana głównie jako magazynowa, posiada również część biurowo-socjalną.

Park MLP Tychy znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest to dynamicznie rozwijający się park położony na działce o powierzchni ponad 17 ha, na której docelowo spółka ma możliwość wybudowania 96 000 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Obecnie w MLP Tychy prowadzi swoją działalność 12 klientów, przy czym większość z nich to firmy produkcyjne.

Korporacja KGL S.A. zajmuje się importem i dystrybucją tworzyw sztucznych. Spółka współpracuje z renomowanymi producentami, konsekwentnie rozszerzając gamę oferowanych tworzyw sztucznych, barwników, modyfikatorów i środków wspomagających przetwórstwo tworzyw sztucznych. Korporacja KGL prowadzi aktywną politykę kompleksowej obsługi klientów dostarczając pełną gamę surowców w oparciu o cztery centra logistyczno-magazynowe: w Mościskach koło Warszawy, na Śląsku, w Wielkopolsce i w Wilnie na Litwie. Firma oferuje również doradztwo materiałowe i aktywnie uczestniczy w rozwoju technologicznym swoich klientów współpracując z nimi na wszystkich etapach, czyli od pomysłu do produkcji. W Polsce spółka postrzegana jest jako lider w dystrybucji tworzyw technicznych i zaufany partner biznesowy.

Miło jest nam poinformować, że Korporacja KGL dołączyła do grona naszych klientów w parku MLP Tychy. Park ten położony jest w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, dzięki czemu klienci prowadzący tu działalność mogą korzystać ze specjalnych ulg podatkowych. Jest to również park dynamicznie rozwijający się, dzięki bardzo dobrej lokalizacji oraz dostępowi do wszystkich mediów dostosowanych również do firm produkcyjnych – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.

powrót

Klienci

więcej