DMT dołącza do parku MLP Pruszków II

03.2012

MLP Group wynajął 1 440 m2 powierzchni firmie DMT sp. z o.o. w swoim parku MLP Pruszków II. Powierzchnia, która będzie wykorzystywana jako magazynowa z częścią biurowo-socjalną, jest obecnie budowana w parku MLP Pruszków II i zostanie przekazana w II kwartale tego roku.

Firma DMT sp. z o. o. jest klientem MLP Group od 2006 roku. Spółka wynajmowała w parku MLP Pruszków I niewielką powierzchnię 400 m2, w ramach której znajdowała się chłodnia, jednak z uwagi na swój dynamiczny rozwój zdecydowała się na zwiększenie wynajmowanej przestrzeni.

Centrum logistyczne DMT sp. z o.o. działa na rynku od 1999 roku. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań logistycznych, poprzez projektowanie optymalnych środków i sposobów osiągnięcia celów wskazanych przez klienta w zakresie magazynowania, transportu i dystrybucji towarów. DMT (Dystrybucja, Magazynowanie, Transport) była jedną z pierwszych firm w Polsce, która świadomie zaczęła budować kompetencje w dziedzinie logistycznego wsparcia sprzedaży.

„Miło jest nam poinformować, że kolejny klient, związany do tej pory z MLP Group, planując swój rozwój zdecydował się na kontynuowanie działalności w jednym z naszych parków. Park MLP Pruszków II ma bardzo duży potencjał wzrostu, a jego położenie w pobliżu Warszawy oraz budowanej obecnie autostrady sprawia, że jest to jeden z najlepiej położonych parków logistycznych w pobliżu stolicy” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.

powrót

Klienci

więcej